sokhan

حضرت علی(ع) :*

ثروت، ريشة شهوت هاست

953125a269192-Chador

چادری ها هم می توانند خوش تیپ باشند. درست است که چادر یک پارچه مشکی است که از سر تا پای ما خانم ها را می پوشاند اما تمام پوشش ما که چادر نیست.می توانیم خوش تیپ ترین خانمی باشیم که اطرافیانمان می شناسند.برای این کار باید انتخاب هایمان را عوض کنیم . یعنی از رنگ های ملایم در حجاب مان استفاده کنیم.

953125a269192-Chador

هر پوششی ،پوشیدگی نیست

ما می توانیم در تهیه ی پیراهن ،شلوار،شال، کیف دوشی، کفش، روسری و مقنعه از رنگ های جوان پسند و ملایم استفاده کنیم و این طوری ظاهرمان را حسابی خوش تیپ کنیم.تیپ خوب ما هم به خودمان و هم به دیگر اعضای جامعه روحیه خواهد داد .از انجایی که این روزها خانم های زیادی در محیط های کار زنانه مشغول فعالیت اند و اصلا محیط کار زنانه یک امتیاز برای استخدام کنندگان بانوان برای جذب نیروی خانم به شمار می اید با داشتن لباس های زیبا با رنگ هایی شاد می توانید انرژی زیادی به همکارانتان بدهید.

بعضی ها گمان می کنند با استفاده از بعضی رنگ ها توجه نامحرم ها به انان جلب می شود که این مطلب اصلا درست نیست.این روزها اقایان به خصوص جوانان ما به سمت استفاده از لباس هایی با رنگ های ارامش بخش مثل صورتی و سبز و دیگر رنگ ها می روند و هیچ اشکالی ندارد که بانوان هم از این رنگ ها استفاده کنند.
953125a269191-Chador

ممکن است به عنوان خواننده ی این مطلب باور نکنید که هنوز هم بعضی از مردم مخالف استفاده ی خانم ها از رنگ های ملایم هستند بعضی از افراد هستند که فکر می کنند خانم هایی که از رنگ های ملایم و ارامش بخش استفاده می کنند قصد خودنمایی در مقابل نامحرمان را دارند و حتی انان را بی حیا می نامند!مشکل بزرگ تر این است که برخی افراد با استناد به احکام الهی می خواهند خانم ها را سراسر مشکی پوش و تیره پوش کنند.اما چرا زنان ما باید در جامعه به گونه ای رفت و امد کنند که انگار هر روز به مراسم ختم می روند!
خانم های چادری علاوه بر استفاده از رنگ های روشن باید خوش رو و اجتماعی باشند و با محبت با اطرافیان رفتار کنند تا تصویر منفی ای از چادری ها به عنوان افرادی بد اخلاق و اخمو در ذهن مردم باقی نگذارند.

 

منبع:تبیان

گردآوری:ماه نیو

 

برای فعال شدن لینک دانلود روی تصویر زیر کلیک کنید