sokhan

آندره ژید :*

بكوش تا عظمت در نگاهت باشد نه در آنچه می نگری

953118-japenes-team

ساکی کاگومی بازیکن 20 ساله تیم ملی فوتبال زنان ژاپن با رفتار غیر حرفه ای و نادرست خود باعث تلخ‌ کامی مردم کشور خود شد.این عضو تیم فوتبال سرزمین آفتاب تابان بعد از بازگشت تیمش از پیکارهای جام‌ جهانی آلمان که با مقام اول یاران خود همراه شد، با حضور در چند محفل و اقدام به گرفتن عکس‌ هایی در حالت‌‌‌‌‌‌ های نادرست و با پوشش بسیار نامناسب کرد.
953118-japenes-team
طی همین گزارش عکس های این بازیکن 20 ساله با سرعت زیاد و در مدتی بسیار کم به وسیله گوشی‌ تلفن همراه به صورت بلوتوث در سطح شهر توکیو پخش شد که همین امر باعث ناراحتی خاطر مردم ژاپن که پایبند به رسوم اخلاقی هستند، شد.

یکی از روزنامه های پرمخاطب سرزمین معروف به آفتاب تابان، این اتفاق را به عنوان یک رسوایی یادکرده و در گزارش خود نوشته است. این اتفاق در حالی افتاده است که بابت این اتفاق کاگومی نه تنها عذر خواهی نکرده است حتی حرف‌های تندی در این مورد زده است.
ساساکی، سرمربی تیم بانوان ژاپن نیز در ادامه و در مورد این وضعیت میگوید ساکی کاگومی چهره جنجالی ژاپن بوده و به جای آنکه در مسابقات جام جهانی براساس دستورات ورزشی و با تمرکز بالا قدم در میدان مسابقه گذارد، بیشتر به فکر آرایش و جلب توجه دیگران بوده است.

گردآوری:ماه نیو.کام

برای فعال شدن لینک دانلود روی تصویر زیر کلیک کنید