sokhan

حضرت محمد (ص) :*

بهترین كارها در پیش خدا نگهداری زبان است

nomao-log

دانلود رایگان دوربین لخت کننده برای اندروید[Nomao]

کارشناس 17 در رابطه این قضیه:

کاربران عزیز مدتیست بعضی از سودجویان بی دل و ایمان اقدام به فروش برنامه های جعلی با نام دوربین لخت کننده یا نرم افزار [Nomao]  در اینترنت و بعضا در شبکه های اجتماعی کردند.

 

حتی بعضی از این افراد برای اثبات ادعای خود فیلمهایی از نحوه استفاده این برنامه منتشر کردند.این کلاه برداران با این حیله توانسته اند میلیون ها تومان پول به جیب بزنند.خب البته برنامه را تقدیم به کاربر ساده لوح مینماید.اما [Nomao] برنامه ایست فقط برای مکان یابی افراد.و جالبتر اینکه این برنامه مکانیابی در ایران کاربردی ندارد.

 

در حقیقت واقعیت قضیه اینجاست برنامه ای با این عملکرد در هیچ جای کره ای خاکی یافت نمیشود!!

خیلی پیشتر نیز خبرهای از فروش برنامه ای بود که استخوانهای بدن را نمایش میدهد(همان عملکرد اشعه ایکس)-که هر انسان عاقلی میداند که گوشی موبایل اشعه ای ایکس از خود ارسال نمیکند.

 سوال اینجاست که گوشی موبایل چه اشعه ای ارسال میکند که بتواند لباس ها را حذف نماید؟(اشعه رادیویی ؟اشعه ایکس؟شاید هم اشعه ایگرگ؟)

اما در توضیحات دروغین برنامه که برای وسوسه کردن کاربران به خرید برنامه است مدعی شدند که برنامه در هر ساعتی از شبانه روز و هر مقدار نوری ،حرارت بدن انسان را جذب میکند و بافت بدن آنها را تشکیل میدهد و در آخر بدن شخص را برای شما ترسیم میکند!!!

ایراد این ادعا اینجاست که چگونه موبایل حرارت بدن را جذب میکند؟سوپر حسگرهای نهفته در گوشی موبایل قرار دارد  که از فاصله 2 متری حرارت را جذب کند؟

این نکته را یاد آور میشویم که هیچ برنامه ای قابلیت برهنه نشان دادن اشخاص را ندارد.و هر برنامه ای با این نام دیدید توجه کنید که فقط جیب شما را نشانه گرفته است.

 

کارشناس 17

برای فعال شدن لینک دانلود روی تصویر زیر کلیک کنید
  1. نام گفت:

    منم یدفعه دانلود کردم، دروغ بود

  2. احمد گفت:

    برنامه جالب و دوستداشتنی