sokhan

حضرت محمد (ص) :*

بهترین كارها در پیش خدا نگهداری زبان است

از عمر گوگل یوتیوب خیلی نمیگذرد،ولی همین که زیر نظر گوگل است باعث شد تا به سرعت سرسام آوری رشد کند.رشدی که باعث شد یوتیوب یکی از برترین و به جرات بهترین سایت اشتراک گذاری ویدیو تبدیل شود.
با تمام ویژگی های خاصی که یوتیوب بهمراه دارد اما یک مورد برای کاربران( مخصوصا کسانی که اینترنت سرعت پایین دارند) همواره ناراحت کننده بوده ،آن هم عدم دانلود کلیپ در یوتیوب!
سایت بزرگ یوتویوب امکان دانلود ویدیو به کاربران نداده است و فقط شما میتوانید آنلاین آنها را تماشا کنید.اما بعضی از کلیپ ها آنقدر جذاب هستند که باید حتما همیشه همراه داشته باشید.در ضمن شاید همیشه و همه جا دسترسی به اینترنت نداشته باشید و حتی ممکن است اینترنت شما حجمی باشه و هر بار که مشاهده میکنید از حجم شما کاسته شود!

Tube mateنرم افزاری کاربردی و جذاب برای ذخیره کلیپ ها و ویدیو های یوتیوب است.بعد از نصب برنامه بجای استفاده از یوتیوب ،از خود این برنامه وارد میشوید.هر کلیپی که برایتان جالب بود را دانلود کنید.

توجه:برای دانلود کلیپها باید دسترسی به یوتیوب داشته باشید.در صورت عدم دسترسی به سایت یوتیوب برنامه هم امکان دسترسی به یوتیوب و طبعا امکان دانلود را نخواهد داشت.

دریافت فایل نصبی برای اندروید

حجم:5.3مگابایت

برای فعال شدن لینک دانلود روی تصویر زیر کلیک کنید